2018 En İyi Tavsiyesi

En Uygun Fiyatlı ve Kaliteli Araç içi Oto Buzdolabı Tavsiyesi 2018

Araç içi buzdolabı alacaklara tavsiyeler yazımızda en iyi 2 ürünü inceliyoruz. Bu ürünler hakkında detaylı bilgilendirme ve araç içi buzdolabı alırken nerelere dikkat etmeliyiz üründen beklentiniz ne gibi sorulara da cevap buluyor olacaksınız.

Araç buzdolabında beklenti genelde yazın soğutması olur ancak cihazlarda hem ısıtma hem soğutma fonksiyonu yer almaktadır. Bu iki kullanımda tamamen kişinin kullanımına bağlıdır. Şu da bir gerçek bir cihazda fonksiyon ne kadar fazlaysa dolaylı olarak fiyata yansımaktadır bunu unutmayın.

Cihazı kullanırken şu hataya kesinlikle düşmeyin sıcak yiyecek yada içeceği koyup anında soğutsun. Bu cihazı kullanmaya başladığınızda içine soğumasını istediğiniz şeyi soğuk olarak koyun ısısını kaybetmesin çalışma prensibi bu. Bunun yanında ne yapabilirsiniz takviye olarak buz akülerini dolabın içine atabilirsiniz bu ekstra soğutma sağlayacaktır. Ya da bütçeyi biraz zorlayarak daha pahalı dolaplara yönelebilirsiniz tercih sizin.

Araç Buzdolabı Alacaklara Tavsiyeler?

1. Yiyecek yada içecekleri dolaba soğuk koyun
2. Dolabınıza ilave buz aküleri ekleyin
3. Cihazın soğutma özelliği olmasına dikkat edin
4. Hacim olarak kullanacağınız yiyecek ve içecekleri göz önünde bulundurun.

En Ucuz 2 Araç Buzdolabı Marka Tavsiyesi

1. Mabicool Araç Buzdolabı
2. Ice Peak Araç Buzdolabı

1. Mabicool Araç İçi Buzdolabı

3,5 kg bir ağırlığa sahip olan bu dolap 14 lt'lik hacmiyle birlikte size iyi bir alan sağlıyor. 16 dereceye kadar soğutma sayesinde yiyecek veya içeceklerinize tam koruma sağlıyor. 12 volt ile şarj olan bu cihazı içerisinde yer alan şarj kablosuyla birlikte araç içi çakmaklığını kullanarak kullanabilirsiniz. Tavsiye listemizde yer alan  en ucuz cihaz bu.

2. Ice Peak Araç İçi Buzdolabı

İkinci en uygun üründe Ice Peak'ın 12 v 6 lt'lik modeli bu üründe yer alan özellikler 2,600 gr ağırlık, omuz askılığı, çift bardaklık, sıcak ve soğuk ayarı bulunmaktadır. Mabicool'da olduğu gibi iki koltuk arasına kolayca yerleştirilebilir. Ortalama bulunduğunuz ortama göre 20 ila 25 derece sıcaklık sağlayabilir.

Bir önceki yazımız olan En İyi Yaz Lastiği Tavsiyesi 2018 - 5 Kaliteli Lastik Modeli başlıklı sayfamızda en iyi yaz lastiği, en kaliteli yaz lastiği, yaz lastiği tavsiyesi bilgileri yer almaktadır.
araç içi buzdolabı
Araç İçi Oto Buzdolabı
araç buzdolabı, araç içi buzdolabı, araç soğutma, araç içi soğutucusu, soğutucu tavsiye, araç buzdolabı önerisi, en iyi en ucuz araç buzdolabı
0 Yorum "En Uygun Fiyatlı ve Kaliteli Araç içi Oto Buzdolabı Tavsiyesi 2018"

Yukarı Çık