2018 En İyi Tavsiyesi

2018 Yeni Axe Gold Fresh Nasıldır? Kullanıcı Yorumları

Axe Gold Fresh (Yeni)

Axe'in gold ürünlerine bir yenisi daha eklendi. Axe Gold Fresh ürünleri mağazalarda sizleri bekliyor. Peki bu ürünü almadan önce biraz Axe hakkında ve Axe Gold Fresh hakkında bilgi edinmeye ne dersiniz. Axe'ın bu ürünü 150 ml'lık basınçlı şişelerde geliyor. Bu fresh bir koku olduğu için muazzam bir kalıcılık beklemeyin. Koku çok hoş bir koku ancak kalıcılık konusunda aynı şey söylenemez. Bu arada ben Axe ürünleri kullanmış biri olarak şunu söyleyebilirim. Axe'in kokuları biraz ağır oluyor daha çok gençler yerine orta yaşlı insanlar tarafından kullanılan odunsu vs. kokuları andırıyor buda benim görüşüm.

Axe Gold Deodorantları Hakkında Yapılan Yorumlar

Genelde söylenenler hoş kokusu olduğu yönünde
Ürün kaliteli ancak bu fiyata bu kadar koku olur.
Bu fiyata güzel bir koku
Kokusu biraz ağır gibi.

Kullanıcıların söylemiş olduğu bizimde sentezlediğimiz yorumlar bu şekilde.

Neredeyse hazırsın güzel bir kokuyla mis gibi olacaksın. Ama tam o sırada kapak kırılırsa, sende kırılırsın. Ne kapaklar, ne kalpler kırılsın diye Axe şimdi yepyeni şişesinde. Çevirmeli başlığı sayesinde kırılan kapaklara son. Hemen Axe Gold'u deneyin.

Not : Sizde Axe Gold deodorantlarını kullandıysanız eğer, memnun kalıp kalmadığınızı ve ürün hakkında söylemek istediklerinizi lütfen yorum bölümünden bizlere iletin. Yapılan yorumlar sayesinde diğer kullanıcıları bilinçlendirmiş olacaksınız.
axe gold fresh yorumlar
Axe Gold Fresh Yeni Şişesi
yeni axe gold, axe gold yorumlar, axe gold kullananlar, axe gold nasıldır, en iyi axe ürünleri, en iyi tavsiyesi, axe deodorant tavsiyesi, axe erkek doedorantları, axe yeni ürünü, axe 2018
0 Yorum "2018 Yeni Axe Gold Fresh Nasıldır? Kullanıcı Yorumları"

Yukarı Çık