2018 En İyi Tavsiyesi

Ed Stafford Bilinmeyene Yolculuk Bölümleri izle 2018

Ed Stafford Bilinemeyene Yolculuk

Ed Stafford'ın yeni bir amacı var. Ed dünyanın en uzak bölgelerine ait uydu görüntülerinden yola çıkarak bilinmeyene doğru gizemli bir yolculuğa çıkar. Uydudan çekilen fotoğraflarda yer alan açıklanamayan gizemleri çözmek isteyen Ed Stafford bu gizemi çözmenin en doğru yolunun çantasını alıp oraya gitmek olduğunu düşünür. Gerçeklerin peşinde olan Ed Stafford bu macerasında Papua, Sibirya, Etiyopya, Brezilya ve Zambiya yolculuk eder. Bakalım bilinmeyen yolculukta Ed Stafford'ı ne gibi olaylar bekliyor.

Ed Stafford Bilinmeyene Yoluculuk Bölüm Özetleri


1. Bilmeyenin Gizemleri : Özel bir sahne arkası görünümünde Ed Stafford, bir keşif için bavul toplama ipuçlarını sunuyor ve bilinmeyenlere yaptığı yolculukta iyi ve kötü zamanlarını anlatıyor. Bölümü izlemek için tıklayınız.

2. Batı Papua : Ed Stafford bu bölümde Endonezya'nın Kimaam adasında ıssız bir bataklık arazisinde gizemli beyaz çizgileri bulmak için yola koyuluyor.)
Bölümü izlemek için tıklayınız.

3. Sibirya : Ed Stafford,gizemli Patomskiy 'kraterinin kökenini araştırmak için Sibirya'nın kalbine derinlemesine seyahat ediyor. Ama affetmez soğuk arazi koşulunda soğuk algınlığı Ed'i durdurur mu? tabi ki hayır.
4. Etiyopya : Ed Stafford bu bölümde hayatta kalma becerisine ihtiyaç duyacaktır, Çünkü uygarlığın beşiği olabilecek bir yeri araştırmak için gezegendeki en sıcak yere doğru ilerler.
5. Brezilya : Ed Stafford'un hedefi Mato Grosso eyaletinin ortasındaki derin bir masmavi su havuzudur. Bunun için yol yok ve ona yol açan nehir yok.
6. Zambiya : Ed Stafford, uzaydan görülen açıklanamayan işaretleri araştırırken Zambiya ovalarına doğru ilerliyor. Yanında silahlı bir bekçi olmasına rağmen çok tehlikeli ve gerçek.

Ed Stafford Bilinmeyene Yolculuk Bölümleri izle DMAX

1. Sezon 3. Bölüm 27 Ağustos 2018 Pazartesi Saat : 21:55
1. Sezon 4. Bölüm 03 Eylül 2018 Pazartesi Saat : 21:55
1. Sezon 5. Bölüm 10 Eylül 2018 Pazartesi Saat : 21:55
1. Sezon 6. Bölüm 17 Eylül 2018 Pazartesi Saat : 21:55

ed stafford bilinmeyene yolculuk dmax
ed stafford bilinmeyene yolculuk
Ed Stafford Bilinmeyene Yolculuk, Ed Stafford Bilinmeyene Yolculuk Dmax, Ed Stafford Bilinmeyene Yolculuk Hangi Kanalda, Ed Stafford Bilinmeyene Yolculuk Saat Kaçta, Ed Stafford Bilinmeyene Yolculuk Hangi Gün, Ed Stafford Bilinmeyene Yolculuk izle, Ed Stafford Bilinmeyene Yolculuk Bölümler, Ed Stafford Bilinmeyene Yolculuk Tüm Bölümler, Ed Stafford Bilinmeyene Yolculuk Özet
Yukarı Çık